KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471042
nr 1247 1042
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Signalljus St Eriksgatan / St Göransgatan", Signerad. Olja på duk, 62x73
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:05:06
7/4 00:34:01
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano